Beauty

Outfit :-)

18. listopadu 2008 v 10:00 | Fishy
Tak the je outfit, který bych nosila. kdybych na to měla figuru :-) Ne vážně, strašně se mi to líbí, ale tělo na to fakt nemám... Ale zase, co není, může být, že?

Fotka je z netu Juicy.

Móda, která vám zničí zdraví

25. června 2008 v 6:18 | Fishy
Zdroj: www.idnes.cz
Podívejte se na přehled módních trendů, které ženám v historii i současnosti ničí zdraví, a přesto si získaly velkou oblibu.
Módní požadavky a ideály krásy se s odstupem času zdají někdy až směšné. Ženy byly pro krásu vždy ochotny podstoupit mnoho úskalí, dokonce si ničily zdraví. Leč ve společnosti se o tom příliš nemluvilo, v popředí stál výsledek- přiblížení se ideálu dané doby. Varovně zdvižený prst lékařů nikdy nezískal příliš popularity, na mravokárné přednášky o nezdravých módních výstřelcích neměly ženy nikdy čas ani chuť. Jsou ve skutečnosti obavy odborníků přehnané?

Detox těla: je opravdu tak nezbytný?

11. dubna 2008 v 11:00 | Fishy
Je jarní čištění organismu jenom módní záležitost a utrácíte za čisticí čaje a kúry zbytečně? Podrobíme tenhle nový kult bližšímu zkoumání. Detox se stal jarním rituálem, od kterého čekáme, že nám pomůže po zimě odlehčit tělo, zbavit se toxinů a dodat energii.
V pražském salonu Miracle můžete utratit 1 400 Kč za zhruba hodinový zábal z hnědých mořských řas fukus (zvyšují pocení a napomáhají snížení váhy), řas Ascophylum Nodosum (celkové uvolnění), oligomeru (zpevňuje pleť a zbraňuje únavě buněk) a vitaminů B a C. Milovníci nákladných kúr mohou vyrazit až do Thajska, kde nabízejí dokonce až čtrnáctidenní kúry složené z půstu, pití džusů, bylinkové diety a masáže břicha.
Ale zpátky domů - salony po celé republice mají v nabídce něco z tohoto oboru, třeba medovou detoxikační masáž, detox pomocí přístroje, který vypadá jako vanička na nohy, a spoustu jiných způsobů, jak si "vyprat" tělo.
Zdroj: iDNES

You're Wearing THAT to the Office?!?

30. března 2008 v 8:15 | Fishy
"Clothes make the man. Naked people have little or no influence on society." -- Mark Twain
Zdroj:eDiets!
With apologies to Monsieur Twain, let me share my philosophy about career clothes for women: The right clothes can help pave your path to the corner suite at the office. A frumpy wardrobe may keep you in a claustrophobic-sized cubicle forever. You can be bright, brilliant and bold -- but if you show up at the office in a polyester, chartreuse green pantsuit and Pepto-Bismol-pink plastic boots, your passion for fashion may inspire the wrong kind of awe. So what belongs in your closet of career classics? Try these on for size and you'll always look great:
--Depending on your profession, either a simple suit (for fall, pair a russet skirt-and-blazer combo with a classic, cream-colored blouse and mid-heel black shoes) or a carefully paired up pants, blouse, and blazer combination. Hesitant about your color-coordinating skills? Seek the assistance of a personal shopper (some larger department stores may even offer these services for free if you are a "preferred customer") or a friend whose career look always inspires compliments.

--For "casual Fridays," go for chic, crisp tailored slacks in dark hues (navy blue, brown or grey) and a tailored blouse in a color that suits your complexion (e.g., I know that green makes my skin look jaundiced, so it's on my "fuhgeddabout it" list).

--Low to medium-sized heels. And please donate scuffed shoes to Goodwill or another organization NOW. The most professional, carefully-chosen outfit can be ruined by a careless shoe choice. Also on your not-for-the-office list: tennis shoes (unless you're a personal fitness trainer!), spike heels, shoes that make noise and open-toed sandals (especially if you have bright red toenail polish that's chipped).

--A small to medium-sized purse. No suitcase-sized bags that, when opened, reveal a decade's worth of accumulated treasures like used Kleenex. And please give the cute little pink purse decorated with hearts or a "Born to Shop" emblem to your teenage niece.
--Skin-colored nylons. Glitter, colors that glow in the dark and other fun varieties of nylons are wonderful for weekends -- but not for the office. Ditto the tights that are ideal for ballet class but not for the boardroom.

--Lingerie that fits. And actually wear it -- don't leave it at home. Remember Drew Barrymore's braless "oops, not a good decision" appearance on the Golden Globes (where, unfortunately, the name of the show gave late night talk show hosts extra "mean remarks" ammunition)? I once had a close encounter of the uncomfortable kind with a young colleague who wore blouses that were so low-cut that her lack of a bra was like a walking human anatomy class. When she leaned down to talk to me, I averted my eyes. Some of the men, however, did otherwise -- and she was subjected to several "tactful talks" by the human resources department.
Perhaps the most important guideline of all for career classics: Choose clothes that make you feel good about you. Take your time shopping and invest in good, quality attire that says, "Now there's a successful woman!"

Lymfodrenáž nebo domácí lázně probudí po zimě vaše tělo

20. března 2008 v 9:40 | Fishy
Po zimě se můžeme cítit unavení, zhoršila se nám pleť a tělo nabralo kila na obranu proti chladu. Kosmetika nabízí několik příjemných způsobů, jak se s tím vypořádat. Nečistou pleť zlepšíte a kila navíc i únavu vyženete z těla masáží - buď doma, nebo v salonu. Zvlášť oblíbený je jeden druh: lymfodrenáž. Pro ni ale musíte vyhledat odborného maséra. Můžete také vyzkoušet domácí kosmetickou kúru. Některé části těla totiž mohou být zanesené a zvětšené tím, že zadržujete více vody v podkoží. Rozprouděním krevního oběhu vyčistíte ty partie, které to potřebují.
Zdroj: iDNES

Buďte dívka s perlami ve vlasech

25. října 2007 v 13:50 | Fishy

Je sobota večer, vy máte domluvenou schůzku nebo jdete s přáteli jen tak vyzkoušet místní noční život a záleží vám na tom, abyste vypadala co nejlépe. Krásně se obléknete, navoníte se tím novým parfémem, kterým jste si udělala radost k narozeninám a nalíčíte se přiměřeně příležitosti.

Následovat by měl perfektní účes, který vám vydrží celý večer a bude korunou vaší krásy. Ale ať češete jak češete, všechno vám připadá příliš obyčejné a nevýrazné. Chtělo by to něco zvláštního, elegantního, co podtrhne váš vzhled, ale zároveň ho nepřehluší. A ideálním pomocníkem jsou ozdobné sponky nebo vlásenky s perlami.
V poslední době bylo přáno velkému návratu perel a perliček. Mohou být růžové, bílé, smetanové, černé, mořské, říční, pravé nebo jen bižuterie. Taková perla je typickým doplňkem dam už mnohá staletí a jejich obliba se s mírnými výkyvy drží stále na stejně vysoké úrovni. Dodají vašemu vzhledu jemnost, glanc a jakýsi punc luxusu. Přitom coby bižuterie nejsou vůbec drahé a efektní imitace perlového náhrdelníku vás nevyjde na více než dvě stě korun.
Perly ve vlasech z vás udělají opravdovou královnu, něžnou vílu, nebeské stvoření. Mají neobvyklou vlastnost posouvat svou nositelku do sféry vyšší majestátní krásy. Budete vypadat jako víla. Mužům se perly na ženách velice líbí, takže komplimenty vás rozhodně neminou. Svůj vzhled můžete do perel obléci celý. Počínaje např. čelenkou či sponkou s perličkami, přes náušnice a náhrdelník až po náramek nebo prsten. Na druhou stranu se řiďte známým pravidlem, že méně je někdy více a takovéhle zahalení se do perel se nehodí pro všechny příležitosti. Oslňující perlový komplet si nechte raději pro plesovou sezónu. Každopádně drobnou sponkou s perličkou, která sepne neposlušný pramínek, můžete svou vizáž jenom vylepšit. Perla vám ubere pár let a vrátí dívčí svěžest, kterou okolí rozhodně ocení.
Zdroj fotografií: Turquoiseweddings.co.uk
Zdroj textu: Moda.cz

Šatičky...

19. října 2007 v 13:54 | Fishy
Asi jsem se vám s tím zatím nikdy nesvěřila, ale strašně se mi líbí silueta šatů 50. let, jako třeba na obrázku o něco níže :-) Vlastním dokonce i několik původních střihů, a už se nemůžu dočkat, až ještě trochu zhubnu, a budu si moct něco ušít :-)
Zatím vám sem dám pár obrázků, abyste se mohly pokochat a inspirovat :-)
Click na celý článek :-)

Deset žhavých tipů na velkou party

3. září 2007 v 8:06 | Fishy
Pokud se chystáte na nějakou party, nebo aspoň sešlost s kamarády (třeba jdete zapít školní rok :-)), a nevíte, co na sebe, klikněte na celý článek :-)

Prádýlko

31. srpna 2007 v 6:18 | Fishy
Pár fotek, které mě zaujaly na Ženě

Vyhodil ji málem z autobusu, protože byla moc krásná

24. srpna 2007 v 6:06 | Fishy
Přejete si být krásná a dokonalá? Jsou chvíle, kdy se to krutě nevyplácí, tak jako jedné krasavici v německém městečku Lindau.
Jednomu tamnímu řidiči se nelíbilo, když mu do autobusu nastoupila jedna taková dvacetiletá krasavice.
Neváhal a hodlal ji vyvést z vozu se slovy, že je příliš přitažlivá a v její přítomnosti že není schopen bezpečně řídit vůz.
"Najednou zastavil autobus. Otevřel dveře a začal na mě křičet: 'Váš výstřih mě rozrušuje pokaždé, kdy se podívám do zrcátka, a nemůžu se soustředit na dopravu. Když si nemůžete sednout někam jinam, budu vás muset vyhodit z autobusu,'" vyprávěla napadená prodavačka Debora C.
Ihned si tedy přesedla na jiné místo. "Cítila jsem se ale hrozně poníženě," stěžovala si mladá žena.
Mluvčí autobusové společnosti se však postavil na stranu svého řidiče a bránil ho slovy: "Řidiči autobusu je povoleno tohle dělat a udělal skutečně správnou věc. Řidič nesmí být rozrušován, protože je to nebezpečné pro všechny cestující."
Zdroj: iDNES

Můj názor: Podle mně to byl pěknej debil...

Botičky od Betsey Johnson

19. srpna 2007 v 8:32 | Fishy
Líbí se Vám? Mně asi nejvíc č. 3 a 6, a taky docela č. 5 :-) Miluju podpatky a barevné boty :-)

Články o módě na www.moda.cz

19. srpna 2007 v 7:50 | Fishy
Jen tak pár článků třeba k rannímu kafču, neboť přesně u toho zaujaly mne :-)

Módní nehody se stávají i celebritám - no a pochyboval o tom snad někdo? :-)
Inspirace - luxusní pytle na odpadky - muhehe :-)
Přelom ve stylu dorozumívání - Reactee! - no a proč ne? :-) Já sama bych do toho nešla, ale třeba vy jo :-)
Kalhoty a vysoké podpatky? Proč ne? - ale ovšem, moje zamilovaná kombinace :-) Jinak v přiložené fotogalerii mě nejvíc zaujal obrázek č. 4 - letní bílý kostýmek v kombinaci s hnědou mašlí místo pásku a na botech - to je moje motivace, příští léto něco takového chci :-)

Sbohem barvy, vítej šedá

19. srpna 2007 v 7:40 | Fishy

Mezi bohatou černou a puritánskou bílou leží šedá, směs obou barev. Ti, kdo sledují trendy a barvy věří, že dnešní zaměření na nevinnou, rafinovanou a uhlazenou šedou je reakce na dlouhou vládu neformálního oblečení definovanou obyčejnými džíny. Tato odpověď spotřebitelů je jakýmsi hladem po konzervativnějším, elegantnějším a formálním oblečením. Dokonale zpracovaným, ale pořád s jakýmsi nápadem a lehčím oživením.

Více zde - www.moda.cz
Osobní názor: V poslední době jsem si opravdu oblíbila černou a bílou, přestože ještě před rokem až dvěma jsem každý den měla na sobě aspoň něco malinkatého růžového :-) Šedou bych mohla svůj šatník zjemnit, i když ne třeba přímo oživit :-) A do práce se mi to skvěle bude hodit :-) Moje oblíbené odstíny jsou perlová, holubičí šeď, a stříbrošedá. A co vy a tenhle trend?

Pár důvodů, proč chtít hezkou postavu...

29. července 2007 v 20:55 | Fishy
Nebo snad ne? :-)
Zdroj: www.victoriassecret.com
 
 

Reklama