Nákupy

Nové oblečky :-)

27. ledna 2008 v 17:35 | Fishy
Tak pro změnu jsme byli nakupovat, dneska v Palladiu :-) Utratili jsme dohromady necelé 3 000 a mám malé černé šaty, pak kozačky, sáčko, čelenku, černé tílko a svetr, modré tričko, proužkované kalhoty a bílou košili s modrými proužky. Fotky v celém článku :-) (Ty džíny jsou ty, co mám z Anglie).

Nákupy v Anglii :-)

9. ledna 2008 v 9:07 | Fishy
Na notebooku je super, že si ho můžete vzít do postele :-) Takže jsem zpracovala fotky pár věcí, které jsem si přivezla, a tady to máte :-)

Nové hadříky (a moje fotky :-))

3. listopadu 2007 v 15:36 | Fishy
Tak jsem byla nakupovat, a hned jsem se vám v tom vyfotila :-) Omluvte kvalitu fotek, jednak jsem to fotila mobilem, jednak focený objekt je celkem děs a hrůza :-) :-) Tak pokud se nebojíte, klikněte na celý článek :-)

Nákupy - nový telefonek :-)

28. října 2007 v 19:44 | Fishy
Dneska jsme byli se Stuartem nakupovat, a docela jsem se rozmazlila :-) Obnovila jsem si smlouvu a pořídila jsem si nový telefonek, Samsung SGH-D900i. Má spoustu vychytávek, a je hrozně pekný, nemyslíte? :-)
A pak jsem si hned stáhla hru Dogz, kde se staráte o hezké štěnátko :-)
Jinak jsme byli ještě v Sephoře, takže mám spoustu nové kosmetiky :-) Není nad to, trochu si zautrácet! :-)

Nové akvizice :-)

19. srpna 2007 v 18:02 | Fishy
Protože ráda nakupuju (a kdo ne? :-)), rozhodla jsem se zavést novou rubriku - Nákupy. Dnes bych Vám chtěla představit pár novějších akvizic :-) Jukněte na celý článek.
 
 

Reklama