Obyčejný život

Hello! :-)

19. listopadu 2008 v 15:54 | Fishy
Nazdar vespolek :-) Tak já mám manželství šťastné a prdel jak štýrský valach, takže žádné minisukně, ale zato doma romantika :-) :-)

No a tak vážně :-) Vánoce se nám blíží, já zatím úspěšně zazdívám, ještě ani jeden dárek! :-) No fakt, budu muset začít o něčem aspoň přemýšlet :-) ale těším se na pečení cukroví, začnu až se vrátím z Ukrajiny.

Dneska večer doučuju syna mé manikérky angličtinu, bude maturovat. Radši bych měla klid, ale tak aspoň nemusím platit nehty :-) A pak bych měla konečně dopsat recenzi, kterou musím poslat na FSV. No tak uvidíme, co zvládnu :-) Aspoň že mám navařeno.

Dlouhá pauza, co?

17. listopadu 2008 v 8:07 | Fishy
Tak já teda nevím, jestli budu ještě někoho zajímat :-) Ale to je vlastně jedno :-) Po trošku (spíš hodně) stresovém období jsem si vzpomněla, že by to chtělo asi taky nějaký relax... Třeba jen pár minut denně být taky něco jiného než právník, dopravák a teritorialista... Takže se vracím k blogu :-) Budou tu zejména samé hovadiny :-) :-) Prostě relax, drobnosti které mě nebo někoho jiného snad potěší, samotřejmě taky jak se mám, no a však znáte to :-)

Ozvěte se, kdo sem ještě chodíte :-) A kdo z mých oblíbených blogů třeba změnil adresu, ať to změním :-)

Nějaké novinky, ale nějak ne velice moc :-)

13. září 2008 v 7:46 | Fishy
No novinky by byly, ale zase nijak zásadní :-)
V práci to jde, je toho hodně, ale dělám teď hodně té části práce, která mě fakt baví :-) V pondělí to bude rok a měsíc, co jsem nastoupila (to to utíká :-)), a určitě tam ještě nějakou dobu budu :-) Nový kolega, kterému to tak nešlo, a který mi vadil, to vzdal, a už od středy máme novou kolegyni, která je moc milá a sympatická a líbí se mi :-) Ještě je brzo říct, jak ji práce půjde od ruky, ale zatím to vypadá dobře a hrozně se snaží a má chuť pracovat :-)
Ve středu jsem taky byla na zápisu na FSV, na ty Teritoriální studia :-) Doufám, že už to brzo začne, už se na to doopravdy těším :-) Příští týden mi začne v práci francouzština, a kromě toho zase začnu po sobotách chodit do knihovny psát rígo, musím se do toho po letní pauze dostat a letos to napsat :-)
Za 10 dní jsem nezhubla kilo, jak jsem plánovala, ale asi třičvrtě :-) Spokojená samozřejmě jsem, protože dalších 10 dní bude snad lepších - měla jsem totiž dva dny žravou kvůli menzes, no, znáte to samy :-) Jinak cvičení pořád klasika - aqua aerobic, posilovna, stepper a hodně chodit pěšky :-) Hodně ovoce, zeleniny, pravidelně jíst, počítat kcal - denně kolem 1000 - 1200, nepít kromě jednoho kafe s mlíkem žádné kalorické nápoje, a vymýšlet nové recepty, abych se nenudila :-)
No a jinak neděláme moc, průběžně uklízíme, včera jsme byli na masáži a v úterý s kamarádkou a jejím přítelem v kině na Hellboy II - byla to docela sranda :-)
Podzim už máme skoro tu, tak jeden obrázek :-) No a co vy, těšíte se na podzim? Co škola, práce, a tak vůbec? :-)

Stýskalo se vám? Mně taky :-)

6. září 2008 v 8:26 | Fishy
Ale už jsem tady :-) Nevím, jak moc pravidelně budu přispívat, ale budu se snažit :-) Svatba byla nádherná a pohádková, stejně jako svatební cesta. Všechny přípravy se zúročily v nejkrásnějším dnu mého života, a teď jsem mladá paní :-)
Stuart dělá svatební album na internetu, pak vám sem dám odkaz, tak aspoň zatím jen dvě momentky :-)

Víkend zase za námi...

14. července 2008 v 7:40 | Fishy
a je tu nový pracovní týden :-)
Jak se máte, a jak jste se měly? My celkem dobře, byli jsme v kině na Báthory, a moc se mi to líbilo, můžu vřele doporučit.

Tak jaká? :-)

9. července 2008 v 8:14 | Fishy
U nás dobrá :-) Dneska večer odevzdáme Jolyona, tak se snad konečně vyspíme :-) Je to sice zlatičko, ale hárající feny ho přivádí k šílenství, a on pak přivádí k šílenství nás :-)
Zítra si jdu nechat udělat gelové nehty, a moc se na to těším. Nějakou dobu jsem je nosila, pak zas ne, a teď je zas budu mít :-) Hodím vám sem potom fotku :-)
V práci docela dobrý, ale chtěla bych dovolenou, aspoň den - dva. Snad si ji vezmu, až se moje vedoucí vráti ze svý :-) Dostala jsem za svou poctivou práci krásnou pololetní prémii, tak jsem se trochu (spíš hodně :-)) rozmazlila - koupila jsem si dárkovou sadu s diářkem a klíčenkou Filofax :-) Není to rozkošné? :-)

Počasí...

4. července 2008 v 7:54 | Fishy
Nikdy by mě nenpadlo, že budu mít v létě radost, že prší :-) Ale mám :-) poslední dva, tři dyn to bylo fakt už na padnutí, teď se pěkně pročistil vzduch, lépe se mi spalo, a snad se mi bude i lépe pracovat :-)
Těším se na víkend, budeme zařizovat hodně věcí kolem svatby, a dneska bychom večer snad měli jít do kina na Stalo se. Doufám, že se mi i potom bude dobře spát, protože jsem dost náchylná ke špatným snům.
A co vaše plány na víkend?

Tak co? Jak to jde?

27. června 2008 v 6:09 | Fishy
Vím, že nemám čas chodit na spřátelené blogy, ale já jsem ráda, že si najdu nějaký čas aspoň na ten svůj :-)
Blíží se nám zae víkend, co y na to? No vy, kdo si dnes jdete pro vysvědčení, vám začínají prázdniny, to máte úplně super a nejlepší a já vám závidím :-) A gratuluju ke zvládnutému školnímu roku a přeju hezké prázdniny :-) No a my pracující, co už, aspoň ten víkend, no :-)
Už několik víkendů v kuse se snažím vytáhnout Stuarta k azénu do podolí, zatím se z toho vždycky vymluvil. Velice spoléhám na tuto neděli, že už mu snad dojdou výmluvy, ale nevím nevím, zas aby nepršelo :-)
Včera jsem byla zase zkoušet svatební šaty, až je budu mít doma, tak se vyfotím (snad), dneska jdeme na odběr krve a zítra jdeme koupit prstýnky :-) Jinak tenhle víkend bude dost busy, máme tu ještě spoustu bordelu jak jsme koupili ten nábytek, tak bude co dělat. Ale už se nemůžu dočkat :-)
Tak hezkej den!
PS: Takhle nějak si představuju svou kytici :-)

Miluju sobotní rána!

21. června 2008 v 6:10 | Fishy
Samozřejmě že miluju celé víkendy, ale nejvíc z víkendu asi sobotní ráno :-) A dneska jedeme do IKEA nakoupit spoooooustu nábytku, já se tak těším :-) Náš byteček pak bude zase o něco zabydlenější a útulnější :-)
Tenhle týden jsem byla dvakrát v kině, na Sex ve městě a Indiana Jones. Obojí byla celkem legrace, a u Sexu jsem si i pobrečela :-) No jo, já jsem nenáročný divák :-) :-)
Teď jdu cvičit a pak nachystat Stuartovi snídani. Tak hezký víkend, ale já se ozvu :-)

Ahoj :-)

11. června 2008 v 9:02 | Fishy
Tak koukám, že se vám po mě stýská :-) No, dala jsem si trochu pauzu, měla jsem toho hodně a do blogaření žádnou chuť... Ale jsem zpět, tak doufám, že budu pokračovat :-)
Za asi půl hodiny nám nastoupí nový kolega, a já, jako služebně nejstarší autobusák :-) budu zaučovat. Nějak se nám to tu střídá, nejsem tu ještě ani rok, a už jsem z nás tří služebně nejstarší :-) Jinak intenzivně pracuju, vytvářím pár hezkých koncepcí a kontroluju dopravce jak zjednaná (no, taky na to jsem zjednaná, že :-)).
Rigorozní práce pokračuje pomalu ale jistě a po včerejší konzultaci si myslím, že jsem na správné cestě. Francouzština jde o něco pomaleji, ale taky jde :-) Od podzimu začnu chodit na nějaké kurzy. NSZ nakonec dopadly výborně - harmonizovaný percentil 97 mi myslím přijetí na FSV UK v pohodě zajistí, a brzo už bych se to měla ofiko dozvědět :-)
Svatební přípravy jdou rovněž pohodově :-) Zítra vám sem hodím naše menu, budou se vám sbíhat sliny :-) No a taky jdu zítra na první zkoušku svatebních šatů a asi za 14 dní půjdeme vybrat prstýnky :-) Nemůžu se dočkat, a slibuju, že vás budu informovat.
Teď se jdu připravovat na toho kolegu, tak se zatím mějte, hodně mi pište a já taky budu psát! :-)

Tak jak se máte? :-)

11. května 2008 v 8:45 | Fishy
Tak se nám venku už dělár krásně, prý to příští víkend už bude na koupání... No to si nejsem jistá, ale každopádně bychomse Stuartem rádi na lodičky :-) teda, spíš já, on se docela bojí, ale věřím tomu, že se ve Vltavě neutopíme :-) No, budu doufat. Zatím aspoň chodíme na procházky. Koupila jsem si novou Burdu, tak snad si příští víkend ušiju nějaké šaty, když má být tak hezky.
Už jsou výsledky minulého termínu NSZ, a teda nedopadla jsem nic moc. Měla jsem sice hodně bodů, ale harmonizovaný percentil žádná sláva, protože zjevně jsou všichni děsně nadrcený :-) Budu se muset teď podívat na matiku ještě kvůli příštímu termínu, jinak se na tu socku nedostanu, a to by mě mrzelo.
Zato ríga už mám asi 20 stránek, a brzo už mě čeká první konzultace, tak jen doufám, že mi to vedoucí nestrhá... V práci to jde tak přiměřeně (práce mi teda jde, ale některý věci...), no ale co už. Aspoň že nás pan ministr teď oba pátky pustil brzo :-)
Jím už docela normálně, akorát nějak nemám moc chuť třeba na obědy nebo tak, takže chodím spíš na polívky, ale jinak se snažím jíst dost a vydatně a hlavně hodně ovoce, jogurtů, ráno ovesné vločky, a tak. Málo jídla a hodně kafe mi teď nejen nepřidalo na klidu, ale i docela rozbouřilo žaludek. Ale už to snad bude lepší :-)
Dneska budu konečně posílat návrh menu na svatební hostinu, tak jsem zvědavá, jak dopadně rozpočet. Snad to půjde, ale tak zatím máme na to peněz dost :-)
No a to je tak asi zatím všechno, ale zase se ozvu :-)

Já vím

4. května 2008 v 8:09 | Fishy
Vím, že teď nejím správně, a vím, že bych se neměla tak stresovat. Trošku moc jsem si toho naložila, ne, že bych nezvládala, ale odráží se to v jídle a špatně spím. Nicméně, všechno jde podle plánu, a když se něco nestane, tak na konci května už to zase bude lepší :-) Slibuju, že na sebe budu dávat pozor a trochu víc odpočívat a hlavně se snažit normálně jíst :-)
A už mám všechny (3) látky na svatební šaty a za měsíc začne švadlena šít a já se už nemůžu dočkat :-) Hrozně se to blíží, už to nejsou ani 4 měsíce :-) Zarezervovali jsme si už i svatební cestu do Luhačovic, a nemůžu se dočkat, těším se na to mnohem víc než na nějakou exotickou dovolenou!
Tak se budu teď snažit hledat na všem to pozitivní a nemyslet hlavně na to, že v práci se mnou někteří výše postavení (naštěstí ne moje vedoucí! :-)) jednají jako s hadrem na holi...

Ahojda :-)

17. dubna 2008 v 13:18 | Fishy
No jo, pár dní jsem vás zase zanedbávala :-( Jídelníček jsem taky moc nepsala, mám teď tak trochu stres a jím hrozně malinko, nebudu to tu psát, aby si někdo nemyslel, že to je normální. Ale o víkendu si odpočinu a příští týden snad už nebude tak náročný :-)
Jinak jsem strašně ráda, že se venku dělá hezčeji, že je teplo a ráno světlo a večer docela dlouho taky... Určitě o víkendu podnikneme nějakou procházku, i když v sobotu budu zavřená ve školní knihovně...
Jinak celkem nic nového ani zajímavého, akorát jsme včera vytáhli puzzle, už jsme žádný neskládala ani milion let :-)
Tak hezký den!

Ouvej :-)

13. dubna 2008 v 7:16 | Fishy
Včera byl teda večer :-) Vypili jsme se Stuartem flašku skotské (nechápu, jak se nám to povedlo :-)), a celý večer jsme se bavili hledáním veselých videí na YouTube :-) Hlava mě bolí teď jak střep, svýho chlapa miluju ještě asi o něco víc, a na blogu přibyla nová kategorie :-)

Jinak mi dovolte vás informovat, že práce na mé rigozorní práci na téma "Státní odborný dozor v mezinárodní autobusové linkové dopravě osob" byly štastně zahájeny, mám už asi 6 stránek (z cca 100), a tak makám a makám k doktorskému titulu :-)

Vědecký pracovník :-)

3. dubna 2008 v 8:28 | Fishy
Ne, vážně :-) Včera jsem konečně podala přihlášku na rígo, dneska si jdu zařídit průkaz externího uživatele knihovny PrF UK, a v sobotu už můžu začít věděcky pracovat :-) No bude to legrace :-)
Trošku menší legrace je, že nám jedna kolegyně od září odchází na roční stáž do Bruselu. Můžeme sice za ni někoho přijmout, ale už vidím, jak se sem na rok všichni pohrnou :-( Takže je dost možné že budu dělat o polovinu víc práce za stejné množství peněz, z čehož tedy vůbec nejsem nadšená :-( Kdybyste někdo třeba jako čerstvý absolvent jakékoli vysoké školy (nemusí být práva :-)) měli od září si chuť u nás udělat jednoroční praxi, dejte vědět :-)

Líná neděle...

30. března 2008 v 7:27 | Fishy
Já mám takových věcí, co tady musím udělat, a přitom se mi do ničeho nechce! Jak já bych relaxovala jako ta slečna na obrázku, a přitom musím uklidit v šatně, a to se mi nechce, protože bych zjistila, že pořádně nemám co na sebe. Taky si musím spočítat zdravotní a sociální za minulý rok, a to se mi nechce, protože budu muset platit :-( Taky musím cvičit, a to se mi nechce protože se mi prostě nechce :-) A já nevím co ještě... Asi budu muset začít tím počítáním, ať to mám za sebou, a pak se uvidí.
Horší je, že ani nevím, co se mi vlastně chce? Nejradši bych si zalezla do postele s pletením. Ach jo. Zkusím se přesvědčit, že až budu mít ty tři věci za sebou, můžu plést až do aleluja :-)
A co vy, jste produktivnější než já? :-)

Uuuuffff :-)

27. března 2008 v 17:58 | Fishy
Teda, to zas je týden! Onemocněla kolegyně, takže jsem zaskakovala na jednání smíšené komise s řeckými kolegy, do toho se snažila stíhat svojí práci, a taky absolvovala dva výborné obědy (kančí, mňam :-)).
Jsem nevyspaná a utahaná, navíc jsem tři dny pila strašně málo vody, zato dost alkoholu a kafe, takže jsem celá opuchlá, mám oteklé nohy a na váze o 4 kila víc! Je mi jasný, že zadržuju vodu, takže zítra detox - 5 litrů vody, žádná sůl ani sacharidy. Tělo si musí trošku odpočinout :-) A víkend si udělám opravdu velice relaxační :-)

Abych jen nefrflala, minulý víkend jsme se Stuartem zase přidělali něco v bytečku, takže jsme opět o něco víc zařízení, a ve středu jsme s holkama z práce byly v kině na Let´s Dance 2 (Step Up 2) :-) Děj slaboduchý, ale tanečky hezký :-)

Tak už je dobře :-)

18. března 2008 v 7:59 | Fishy
Aspoň teda mě :-) Jenže teď je na řadě Stuart, chudák můj malej :-( Ale snad mu bude brzo taky dobře, už teď je mu líp než včera, byli jsme u doktora, prej je to nějaká viroza a asi to chytil ode mě, no tak to mi z toho bylo smutno :-( Jeho takový věci vždycky úplně odrovnají :-( No ale tak snad už to zvládne a bude brzo v pohodě :-)
Do práce se vrátila po dlouhé dovolené (10 týdnů) kolegyně, za kterou jsem dělala nějakou práci, když tu nebyla, takže už snad budu mít trošku volněji a hlavně míň stresu, a taky víc času na svoje starosti i blog :-) Takhle když jsem po x hodinách přišla z práce, neměla jsem moc chuti sednout zase za PC :-(
Jinak žádné novinky, ale určitě brzy nějaké budou, takže "stay tuned" :-)

Ouvej...

15. března 2008 v 7:15 | Fishy
Tak jsem se ve středu asi přiotrávila tím odpoledním salátem s kapkou jogurtové zálivky (v týdnu je mívám z kantýny), nebo co. Celý čtvrtek jsem ležela v psteli s teplotou a strašnýma bolestma, s prominutím jsem blila jak čolek, no hrozný... Odpoledne a večer už to bylo trochu lepší, ale kromě banánu a kousku čokolády jsem nemohla nic sníst. Já nemohla ani pít čaj, ani se pořádně nadechnout, protože když ustaly ty ranní nevolnosti :-) Tak jsem se naopak nadmula jak balón, ach jo, no prostě hrůza.
V pátek jsem se vyhrabala do práce, nějak jsem to tam zvládla, a teď budu celý víkend asi víceméně v posteli. Mám dietu, nic tučného ani ostrého, samozřejmě, všechno v malinkejch dávkách a pořádně pokousat. Doufám, že už to do pondělí přejde.
No ale dneska mi něco hned ráno velice zvedlo náladu! Na slovenské televizi (myslím že na Markíze) bylo toto:
Pamatujete? :-)

A zase víkend :-)

8. března 2008 v 6:38 | Fishy
Ten čas tak strašně letí! Ale já jsem teď tak šťastná a spokojená, že mi to ani nevadí :-) Tenhle týden byl v práci docela v pohodě, s kamarádkou jsme zvládly třikrát jít na fit kickbox a instruktorka nám řekla, že jsme se strašně zlepšily, a to je super :-) Musím říct, že jsem ten rozdíl cítila i na kalhotech a tak jsem se dneska ráno zvážila.
Po měsící a půl co nedržím dietu jsem zhubla 1,5 kg a mám teď 65. Taky mám 5 zdravých jídel denně, semtam něco dobrého, spoustu energie a i spostu cvičení :-) Pleť září do dálky a dokonce i zažívání už se mi upravilo :-) Vím že semtam mám ještě něco, co by se dalo nazvat špekem, ale taky ve svých skoro 26ti letech vím, že nějaké tělo jsem zdědila a to tělo už nějak vypadalo po dobu mé dospělosti. Nikdy ze mě nebude modelka (proč taky?), ale vím, že spoustou pohybu ho můžu krásně zpevnit tak, abych své křivky (a že jich je :-)) mohla nazývat ladnými :-) A to mi stačí :-)
Stuart je pořád to největší zlatíčko pod sluncem a oba se na svatbu moc těšíme :-) Včera jsem si koupila boty, tak vám pak dám fotku :-) Teď se jdu vrhnout na francouzštinu. Tak hezký víkend!!! :-)
 
 

Reklama