Svatba

Prstýnky :-)

29. června 2008 v 7:52 | Fishy
Tak včera jsme v obchodě Rotax objednali prstýnky, jejichž foto vidíte níže :-) Strašně se nám líbily, a moc se na ně těším :-) Uvnitř bude vyryto jméno vždycky toho druhého a datum svatby. Hotové by měly být tak za 3 týdny.

Tak teda ty svatební přípravy :-)

1. dubna 2008 v 16:56 | Fishy
Takže v celém článku najdete fotku mých botiček s gelovými polovložkami, dále fotku autíčka, které nás poveze, a které budeme mít ODTUD, a také naskenovanou českou stranu našeho oznámení :-)

Takže klik :-)

Hostina - update :-)

20. února 2008 v 12:39 | Fishy
Tak to vypadá, že hostinu nakonec budeme mít TADY! Co na to říkáte? IMHO je to hrozně romantický :-)

Hostina...

19. února 2008 v 9:39 | Fishy
Včera jsem dostala zprávu z restaurace, kterou jsme měli vybranou pro hostinu, že ji majitel bude v nejbližší době prodávat, a že tudíž nám těžko můžou zamlouvat termín a tak, když kdo ví, co s tím udělá nový majitel. Je to hrozná škoda, bylo by to tam úplně perfektní. No a jiné hospody v příslušných místech jsou docela malé. Budeme mít nejméně 50 hostů, a většina jich má kapacitu na svatby tak do 40. Rozeslala jsem už x e-mailů, ale nějak se nikdo neobtěžuje mi odpovědět - to jako nechtějí kšeft nebo co? No ale příští týden to budeme případně obvolávat a tak, zatím máme teda pár vytipovaných, tak snad to dobře dopadne. Náhodou nemáte někdo zkušenosti s velkou svatební hostinou na Praze 2, co? :-)

Svatební bižuterie :-)

17. února 2008 v 15:59 | Fishy
Tak jak jsem slíbila, vyfotila jsem tu korunku a náhrdelník, co jsem si koupila na svatebním veletrhu :-) Tu ruku tak mám proto, že se mi nechtělo ten náhrdelník zapínat. Kromě přiblblého úsměvu si můžete všimnout i čerstvého melíru :-)

První plány :-)

27. ledna 2008 v 8:52 | Fishy
Holky, děkuju vám všem moc za hrozně milé gratulace. Vím, že i když se většinou neznáme osobně, tak že to myslíte upřímně, a mě to taky upřímně těší - tolik lidí mi přeje štěstí, to je přece nádhera!!! (No a dojalo mě, co mi napsala azaretka - jestli někoho inspiruju k něčemu pěknému, tak to je ta největší pochvala, jakou jsem já a můj blog mohli dostat :-))

Jinak sobota samozřejmě proběhla ve znamení svatebních rešerší na internetu :-) Tak zatím jen tolik - máme vytipované tři termíny letos v létě, v pondělí nám jeden mamka zarezervuje (jako zaměstnankyně Úřadu MČ Praha 2 má samozřejmě kamarádku na tamní matrice :-)), a pak vám ho sdělím. Brát bychom se chtěli ve Viničním altánu v Gröbovce, to bude děsná romantika :-) Už jenom ten obrázek:
Hostinu bychom chtěli mít tamtéž, v případě, že by to nevyšlo, máme tip na asi 10 dalších restaurací v okolí, které bychom ale nejdřív museli otestovat. menu plánujeme tradiční - šunková rolka, svatební polévka, svíčková, domácí koláčky a cukroví, a samozřejmě krásný dort :-) je to proto, že nám česká kuchyně chutná, Stuartovi příbuzní aspoň něco typicky českého ochutnají, a moje rodina je celá v tohle taková tradiční. Tak uvidíme :-)
Svatební šaty si budu nechat šít, mám na to lidi :-) No, pár známých, jak na látky, tak na šití. Někdy během 14ti dnů to půjdu domluvit. Mám představu holých zad, ramínek za krk, a kratší sukně, jen tak po kolena, ale široké, se dvěmi spodničkami, Pak chci stříbrné sandálky, malou pompadurku, štrasový náhrdelník a korunku :-) Tak snad budu hezká nevěsta :-)
Oznámení budeme mít samozřejmě anglicko-české, ale ještě jsme se nedohodli ani na vzhledu, ani na citátu. Necháme se inspirovat na Svatebním veletrhu v hotelu Diplomat, který bude za 14 dní. Stuartovi půjde za svědka můj brácha (ale ještě to neví) a mně moje nej kamarádka Drahuška, která už to ví a moc se těší :-) A její maminka nám upeče koláčky :-) Na svatební cestu pojdeme do lázní, konkrétně asi do Luhačovic, protože na moře až tak úplně nejsme, a radši si užijeme masáže, procedury, procházky a koncerty :-)
Nejpozději příští víkend budu muset sestavit harmonogra a rozpočet, tak pak vám sdělím víc :-) tak zatím papa, já jdu něco dělat :-) A slibuju, že tu budou i jiné články, než jen svatební :-)
 
 

Reklama